Головні новиниСуспільство

Поліція Полтавщини посилює патрулювання в Кременчуці у вихідні дні

Задля посилення публічної безпеки та порядку на вулицях Кременчука з 6-го жовтня збільшено кількість поліцейських патрулів. До несення служби у посиленому режимі залучені працівники поліції Кременчуцького райуправління, патрульної поліції, батальйону поліції особливого призначення, військовослужбовці Нацвардії та представники громадського формування «Соколи Полтавщини». Про це повідомляє Відділ комунікації поліції в Полтавській області.

Додаткові заходи поліції Полтавщини спрямовані на посилення публічної безпеки і правопорядку на території Кременчуцького району, контроль за дотриманням громадянами комендантської години, покращання оперативної обстановки та превенцію правопорушень серед неповнолітніх.

Враховуючи діючі обмеження в умовах воєнного стану, звертаємо увагу дорослих та осіб, які опікуються вихованням дітей, на дотримання наступних рекомендацій: 

– суворо дотримуватися встановлених обмежень щодо заборони перебування на вулиці та в місцях загального користування осіб віком до 14 років без супроводу дорослих в період часу з 21:00 до 07:00;

–  дотримуватися режиму комендантської години, яка в області діє від опівночі до 4-ї години ранку;

– під час сутінків та у темну пору доби прикріпити на одяг світловідбивні елементи, які допоможуть водіям вчасно побачити пішохода та уникнути наїзду;

– ретельно контролювати дозвілля дітей та нагадувати їм про необхідність дотримуватися Правил дорожнього руху, правил безпечної поведінки в школі, вдома та на вулиці. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *