Кримінал

У Полтаві суд оголосив вирок члену ВЛК при військовій частині

17 липня полтавець проходив військово-лікарську комісію при поліклініці однієї із військових частин міста. Серед інших лікарів його оглянув завідувач хірургічного кабінету Олег Л. Під час огляду лікар натякнув чоловіку, що за 4000 доларів США може домовитися щодо довідки про непридатність до військової служби з виключенням з військового обліку. Хірург залишив полтавцю свій номер мобільного, щоби той подумав. Про це пише видання “Полтавщина”.

Після цієї пропозиції чоловік звернувся до правоохоронців і розповів, що від нього вимагають хабар. 27 липня хірург і військовозобов’язаний зустрілися знову. Під час передачі хабаря члена ВЛК затримали правоохоронці.

Спочатку Олегу Л. кваліфікували ч. 3 ст. 368 ККУ — одержання неправомірної вигоди службовою особою. Потім, уже у судовому реєстрі, з’явилася інформація про перекваліфікацію на ч. 2 ст. 369-2 КК України — одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на голову ВЛК. Тобто, у ході розслідування хірургу пом’якшили статтю.

Через два місяці 27 вересня 2023 року лікар уклав угоду про визнання винуватості із керівником Полтавської спеціалізованої прокуратури.

Октябрський районний суд Полтави затвердив цю угоду і визнав лікаря винним у корупції. Він має сплатити штраф 34 тисячі гривень. Також він не має права обіймати посади, пов’язані з виконанням адміністративних посад у сфері охорони здоров’я строком 1 рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *