Медицина

На Полтавщині захворюваність на ГРВІ перевищує базовий рівень на 74%

На Полтавщині за тиждень на гострі респіраторні інфекції захворіли 8453 людини. Показник захворюваності – 913 на 100 тисяч населення, що на 74 % більше базового рівня. Про це повідомляють “Суспільне новини”.

Понад половина хворих – діти. Про це Суспільному розповів епідеміолог обласного центру контролю та профілактики хвороб Андрій Байбарза.

Найвищий показник захворюваності в Градизькій, Кам’янопотоківській Карлівській, Козельщинській, Коломацькій, Нехворощанській, Новооржицькій, Новоселівській, Щербанівській. Усього в області госпіталізували 142 людини, із них з СOVID-19 – 48.

Минулого сезону пік захворюваності припадав на лютий-березень. Тому, ймовірно, що цього разу він знову припаде на цей же період, розповів епідеміолог.

“Рекомендується уникати скупчень людей, збільшити час перебування на свіжому повітрі, використовувати захисні маски, якщо є симптоми захворювання. Головне – якщо ви захворіли, то залишайтеся вдома та звертайтеся за допомогою”, – розповів епідеміолог обласного центру контролю та профілактики хвороб Андрій Байбарза.

Також Андрій Байбарза говорить, що необхідно робити щеплення проти грипу. Нині на Полтавщині зробили 280 вакцинацій у 10-ти громадах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *