Спорт

Поліцейський з Полтавщини посів третє місце на Кубку України з гирьового спорту

Нещодавно, з 5 по 8 жовтня, у місті Київ відбувся Кубок України з гирьового спорту. У змаганнях взяли участь понад 250 гирьовиків із 18 областей України. У складі збірної Полтавську область успішно представив сержант поліції Ярослав Величко. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції в Полтавській області.

Поліцейський у ваговій категорії до 78 кілограмів виконав дисципліни: поштовх двох гир по 32 кг (за 10 хвилин 113 підйомів) та ривок гирі (126 разів). За результатами виступу Ярослав Величко посів 3 місце та отримав бронзову медаль. Ярослав Величко є Майстром Спорту України Міжнародного Класу.

До участі в Кубку Ярослава підготували Заслужений тренер України та Заслужений Майстер спорту України Олег Коломієць і тренер 1 категорії Анатолій Ігнатьєв.

Нині Ярослав Величко активно готується до «Динаміади-2023» серед збірних команд правоохоронних відомств, яка відбудеться у Львові.

Загалом на Кубку України з гирьового спорту збірна Полтавщини виборола перше загальнокомандне місце: 28 гирьовиків нашого регіону здобули 66 медалей, серед яких 32 – золотих, 18 – срібних та 16 – бронзових.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *