Влада

Телеграм-канал ексначальника Полтавщини Дмитра Луніна перейменували

Тепер він став називатися Філіп Пронін / Полтавська ОВА. І учора новий очільник Полтавської ОВА Філіп Пронін офіційно представився у ньому.

“Радий вітати жителів Полтавщини! 

Указом Президента маю честь від сьогодні очолювати Полтавську обласну військову адміністрацію. У нелегкий час, коли Україна бореться з ворогом, коли кращі представники нашої держави кров’ю та потом виборюють її Незалежність, маємо багато викликів і завдань”, – написав він у першому повідомленні в телеграмі.

Також у цьому дописі він окреслив майбутні найближчі плани роботи:

“Маю конкретні завдання: допомога фронту, економічний розвиток, реабілітація військових, робота з ВПО, підготовка до опалювального сезону та зими, робота з соціально незахищеними верствами населення, захист людей, які тут живуть і працюють. Область має значний потенціал корисних копалин, аграрного сектору, IT, креативних та мистецьких індустрій. Побудувати ефективну економічну модель регіону, яка може згодом стати прикладом для масштабування на всі області, – наша спільна мета. Досвід роботи на державних посадах диктує ключові принципи: ефективність, прозорість і підзвітність”, – його слова.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *