ВідеоФото

 Водна поліція склала понад 250 адміністративних матеріалів за порушення правил навігації

В період дії воєнного стану забороняється навігація для маломірних суден на водоймах області, окрім суден підприємств, установ, організацій, що займаються промисловим рибальством на Кам’янському та Кременчуцькому водосховищах, та спеціально уповноважених органів державної влади, які здійснюють охорону водних біоресурсів, Національної поліції України, Збройних Сил України та інших органів державної влади. Дозволено рух на байдарках, каное, каяках, парусних суднах у спортивних цілях (проведення навчально-тренувальних занять та спортивних змагань) та моторних суднах (катерах) лише для рятувально-пошукових заходів. Таке рішення прийняте Полтавською обласною військовою адміністрацією (Розпорядження №329 від 30.05.2023).

Однак, не всі власники плавзасобів дотримуються вимог чинного законодавства та встановлених обмежень в період воєнного стану.

За інформацією сектору поліцейської діяльності на воді ГУНП Полтавщини, з початку дії воєнного стану працівники водної поліції склали понад 250 адміністративних матеріалів за статтею 117 (Порушення правил користування річковими й маломірними суднами) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Лише протягом 10-12 жовтня, під час патрулювання на акваторіях водних ресурсів області виявлено 25 фактів порушень правил навігації. На порушників складені відповідні адміністративні матеріали. Превентивні рейди поліції на водоймах області тривають.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *