Освіта

КрНУ і ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» підписали угоду про співробітництво

11 жовтня перший проректор Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського професор Володимир Никифоров та директор з персоналу, соціальних питань і режиму ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» Олександр Нікіфоров підписали угоду про співпрацю закладів за дуальною формою здобуття вищої освіти. Термін дії угоди – п’ять років, до 31.12.2028р.

Предметом угоди є спільна діяльність КрНУ та КВБЗ з метою підвищення якості професійної підготовки студентів.

Завдяки укладеній угоді, студенти КрНУ зможуть навчатися за дуальною формою – отримувати теоретичні знання в університеті та паралельно здобувати професійні навички, працюючи за майбутнім фахом на Крюківському вагонобудівному заводі. На заводі вони будуть офіційно працевлаштовані та отримуватимуть заробітну плату.

Дуальна форма освіти запроваджується у КрНУ заради вдосконалення практичної складової освітнього процесу. Університет підвищує якість освіти, готує конкурентоспроможних фахівців та сприяє їх працевлаштуванню, а також зміцнює зв’язки з провідним підприємством регіону. Зі свого боку, підприємство долучається до процесу підготовки кваліфікованих кадрів, які згодом поповнять ряди його працівників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *