Транспорт

У Кременчуці планують придбати нові тролейбуси

За рахунок коштів європейських партнерів для комунального підприємства планують придбати ще 20 одиниць електротранспорту на автономному ходу. Кредит на це виділятиметься в рамках реалізації спільного з Європейським інвестиційним банком Проєкту «Міський громадський транспорт України ІІ» відповідно до Фінансової угоди «Міський громадський транспорт України ІІ» між Україною та Європейським інвестиційним банком», учасником якого є Кременчук. Про це повідомляє пресслужба Кременчуцької міської ради.

Сьогодні, 20 жовтня, на сесії Кременчуцької міської ради проголосували за надання місцевої гарантії щодо забезпечення виконання боргових зобов’язань за цим запозиченням. За умови погодження питання у всіх інстанціях місто може отримати позику на 22 роки з пільговою відстрочкою по платежам на 5 років на модернізацію та розширення парку міського електричного транспорту. 

Варто зазначити, що за рахунок нового комунального транспорту буде збільшено кількість рейсів на правий берег Кременчука, у Потоки, а  також нові тролейбуси планують запустити на ті маршрути, де наразі пасажироперевезення здійснюють лише приватні перевізники.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *