Суспільство

Під Авдіївкою загинув 50-річний захисник Володимир Малих з Полтавщини

Молодший сержант Володимир Малих на щиті повертається з Донеччини. Про загибель воїна під Авдіївкою повідомили в Лубенській міській раді 23 жовтня. Про це пише видання “ЗМІСТ“.

Захисник народився 10 липня 1973 року в Смоленській області. У дитинстві разом із родиною переїхав до України й оселився в Лубнах. Починав навчання у місцевій школі №3, а продовжив освіту та отримав атестат у школі №10. Захоплювався грою у футбол. У Переяслав-Хмельницькому педагогічному університеті здобув фах учителя фізичної культури. У 90-ті займався підприємництвом, згодом став членом Народного руху України та Спілки підприємців.

Грав у футбольних командах «Сула» (Лубни), «Лубни», «Ветеран-СК Лубенщина», «ЗемляК» (Миргород). У команді віддавав перевагу позиції напівзахисника. Працював вчителем у Лубнах.
З перших днів війни Володимир Малих узяв до рук зброю, щоб боронити Україну від нападу росіян. Мав позивний «Лом». Командував стрілецьким відділенням. Нагороджений медаллю «За вірну службу» ІІІ ступеня.

Життя воїна обірвалося під Авдіївкою 19 жовтня через ворожий мінометний обстріл. У полеглого залишилися мати, брат, дружина та двоє доньок.

Вічна пам’ять захисникові!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *