Суспільство

У Кременчуці відбулися перші заходи родинного кола

Минулого тижня у приміщенні Комітету молодіжних організацій відбулися творчі заходи для дітей із сімей загиблих захисників України.

Для малечі віком від трьох до семи років організували інтерактивну програму та творчий майстер-клас «Янгол звістку несе – Миколай до нас іде!», повідомляє “Кременчук.Офіційно”.

Мами спільно зі своїми дітьми власноруч виготовили білосніжних янголяток. Майстер-клас проводила майстриня Наталія Чураєвська, керівниця гуртка «Шкіряна та паперова пластика» Будинку дитячої та юнацької творчості

Також діти написали листи Святому Миколаю, у яких зазначили свої найзаповітніші мрії, які волонтери здійснять напередодні свята. Цей захід надав чудову можливість розвинути творчі навички у дітей та організував спільне дозвілля для родини.

Ініціативу зі створення центрів життєстійкості «Місце сили» у місті Кременчук впроваджує ГО «Клуб рибалок України» та ГО «Комітет молодіжних організацій» за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, та UNDP, Програми розвитку ООН в Україні, в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *