Спорт

У Полтаві розпочався чемпіонат області з плавання серед спортсменів з інвалідністю

У спортивно-видовищному комплексі «Акварена» стартував відкритий чемпіонат Полтавщини з плавання серед спортсменів з інвалідністю пам’яті О.В. Дяченка. Участь у змаганнях беруть 162 спортсмени з Київської, Харківської, Херсонської, Запорізької, Черкаської, Дніпропетровської, Луганської, Рівненської, Сумської, Одеської, Полтавської областей і Києва. Про це повідомляє пресслужба Полтавської ОВА.

На відкритті учасників чемпіонату привітав начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін і побажав успіхів у запливах.

Полтавську область на чемпіонаті представлять 35 спортсменів із Полтави, Горішніх Плавнів, Кременчука. Серед них – члени національної збірної команди України з плавання, призери і чемпіони Паралімпійських та Дефлімпійських ігор: Олексій Вірченко, Євгеній Богодайко, Юрій Шенгур, Дмитро Виноградець, Едуард Городянин, Ярослав Денисенко, Юрій Божинський.

На початку заходу відбувся показовий заплив ветеранів ЗСУ і ветеранів спорту Полтавщини.

Змагання є етапом підготовки до чемпіонату України.

Довідково. Олександр Дяченко у 50 років здобув звання майстра спорту України з плавання серед спортсменів із ураженням опорно-рухового апарату. Став першим полтавцем, який потрапив до збірної команди України серед спортсменів з інвалідністю і виборов срібну медаль на чемпіонаті Європи з плавання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *