Пригоди

На Полтавщині сталося 847 пожеж у житловому секторі, в яких загинуло 47 людей

Пожежі в житловому секторі становлять 40% від загальної кількості пожеж у регіоні. Загалом цьогоріч в області сталося 2079 пожеж. Про це на брифінгу в офіційному медіацентрі Полтавщини розповів заступник начальника ГУ ДСНС України у Полтавській області Володимир Гришанін.

– Щороку в осінньо-зимовий період збільшується кількість пожеж у житловому секторі. У 2023 році їх сталося 847. Вони призвели до матеріальних збитків на понад 66 млн грн. Унаслідок пожеж загинули 47 людей та 46 отримали травми. Вогнем знищено 130 будівель і споруд, пошкоджено 557 приміщень, – розповів Володимир Гришанін.

Причинами пожеж житла є порушення правил монтажу та експлуатації електроустановок, необережне поводження з вогнем, порушення правил експлуатації печей. Основна причина загибелі людей в оселях – необережне поводження з вогнем, через це загинули 25 осіб.

– Характерним є те, що з усієї кількості людей, які загинули від необережного поводження з вогнем, більшість (22 особи) тих, що палили, – зауважив Володимир Гришанін. – Тобто куріння не тільки шкодить здоров’ю людей, а ще й призводить до їх загибелі. Лише в листопаді на двох пожежах у Полтавському та Кременчуцькому районах, які сталися через куріння, загинули 4 дорослих і 2-річна дитина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *