Спорт

«Кремінь» програв з мінімальним рахунком маріупольцям

Сьогодні, 25 листопада, «Кремінь» провів свій заключний матч у 2023 році в Першій лізі. У протистоянні зійшлися п’ята та восьма команди групи В, повідомляє пресслужба ФК “Кремінь”.

У зв’язку з несприятливими погодними умовами та станом газону в Борисполі матч відбувся на штучному газоні стадіону «Лівий Берег» в Київській області.

У першому таймі маріупольці забили швидкий гол. Харжевський увірвавшись з правого флангу в штрафний майданчик сильно пробив та відкрив рахунок у матчі – 1:0. До завершення першої половини зустрічі обидві команди могли забивати, але своїми шансами не скористалися.

Другий тайм розпочався з атак “синьо-білих”, які заграли активніше та хотіли відігратися. Захопивши ігрову ініціативу наша команда почала створювати небезпечні моменти. Мав чудовий момент для взяття воріт маріупольців Мирослав Трофимюк, але його удар з правого флангу відбив воротар номінальних господарів Караващенко. Мали шанс зрівнювати рахунок Савіцький, Трофимюк, Галоян, Глоба, але їхні удари не були влучними. Кінцівка матчу та сезону була напруженою, обидві команди хотіли здобути залікові бали. Але, на жаль, здобули їх тільки ФСК «Маріуполь», які закінчили першу частину сезону на мажорній ноті та здобули право грати в “чемпіонській групі” – 1:0.

Свій наступний матч «Кремінь» проведе вже у 2024 році. Старт другої частини сезону (для Кременя – на вибування) заплановано на перший місяць весни. Базова дата матчів – 23 березня.