Головні новиниСуспільство

Ліцеї та гімназії міста працюватимуть дистанційно, в’їзд вантажного транспорту обмежать

Як відомо, Кременчук отримав попередження про сильну негоду на 26-27 листопада. Очікуються сильний сніг, хуртовини, налипання мокрого снігу, ожеледь.

Зважаючи на це, буде обмежено в’їзд вантажного транспорту до міста з 21:00 25 листопада та до кінця доби 27 листопада. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив мер Кременчука Віталій Малецький.

Керівник міста звернувся до всіх власників приватних автомобілів: по можливості скасуйте всі поїздки на ці дні. Приберіть свої автомобілі з вулиць, щоб вони не заважали роботі снігоприбиральної техніки.

Усі комунальні підприємства переводяться в режим цілодобового чергування. Комунальна техніка у першу чергу забезпечить проїзд до лікарень міста, головних доріг і перехресть, мостів, шляхопроводів. Далі працюватимуть відповідно до затверджених схем.

– Сформовано бригади для розчистки тротуарів, зупинок громадського транспорту. Управляючим компаніям доручаю забезпечити прибирання дворів, тротуарів та дворових проїздів. Ліцеї та гімназії міста 27 та 28 листопада працюватимуть ДИСТАНЦІЙНО. Діти під час негоди мають залишатися вдома! Рекомендую також організувати віддалену роботу на підприємствах й організаціях, де є така можливість. Дитячі садочки працюватимуть у ЗВИЧАЙНОМУ РЕЖИМІ, – зазначив керівник міста.

Враховуючи загрозу обриву електромереж, подбайте про зарядку мобільних телефонів, павербанків, акумуляторів.

– Прошу всіх кременчужан без нагальної потреби не виходити з дому. Краще завчасно придбайте необхідні продукти, воду та ліки; корм для тварин. Подбайте про літніх людей, допоможіть своїм сусідам. Бережіть себе! – підкреслив Малецький.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *