Суспільство

Командир 116-ї окремої бригади територіальної оборони залишив посаду

Полковник Олександр Чахлов залишив посаду командира 116-ї окремої бригади територіальної оборони. Відповідне повідомлення він опублікував на офіційній сторінці полтавської бригади у соцмережах.

– Дорогі друзі! Сьогодні, залишаючи посаду командира 116 окремої бригади Сил ТрО Збройних Сил України, я із вдячністю хочу сказати, що нам є чим пишатися.  Ми разом вистояли в найтяжчі для нашої країни часи, в яких немає права на помилку та втому.  24 лютого 2022 року ми всі знали, що нашою головною задачею було і є людське життя і здоров’я воїнів бригади!

Страху поміж Вас не було навіть у найпохмуріші дні. Ми організували достойний супротив та забезпечення нашої бригади навіть в оточенні ворога чи на його підступах до нашої області та по всій території України. Сьогодні я завдячую Вам тим, що  всі наші здобутки і перемоги, стали можливими, незважаючи на навантаження та підступність агресора.

Я точно знаю, що для Вас є важливим кожен Воїн, а для моїх медиків і командирів кожне врятоване життя. Ви довели це своєю щоденною службою. Дякую Вам за приклад та віддане дотримання присяги на вірність Українському народові та військовій справі. Впевнений, що новопризначений командир 116 бригади продовжить цей нелегкий шлях та з гідністю ми зустрінемо день, який назвемо Днем Перемоги над російським загарбником. Слава силам ТРО! Слава Україні! Слава Героям! Честь маю!, — йдеться у публічному зверненні Олександра Чахлова.

Нагадаємо, 116 ОБрТрО заснована у вересні 2018 року. З початку повномасштабного вторгнення росіян військовослужбовці бригади брали участь у захисті Полтавщини, Сумщини та Донеччини. Олександр Чахлов командував бригадою з вересня 2022 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *