Освіта

У фаховому коледжі КрНУ ім. М. Остроградського обрали директора

23 листопада у відокремленому структурному підрозділі (ВСП) «Фаховий коледж Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського» відбулися вибори директора. Абсолютною більшістю голосів (93%) на посаду директора коледжу обрано Романа Левченка. Про це повідомляє пресслужба університету.

У рейтинговому голосування узяли участь педагогічні працівники коледжу, представники штатних співробітників, які не є педагогами, і представники студентства.

На виборах були присутні: проректор КрНУ з науково-педагогічної роботи та новітніх технологій в освіті доцент Сергій Сергієнко та член Наглядової ради КрНУ Володимир Оніщенко.

Загальна кількість виборців становила 87 осіб. Для голосування видано 84 бюлетені (три бюлетені не використані). Голова виборчої комісії, заступник директора з навчальної роботи Руслан Пузир оголосив результати голосування – за кандидата Романа Левченка подано 81 голос, що становить 93% від кількості учасників голосування (протокол №6). Три бюлетені (7%) подано з позначкою «не підтримую жодного кандидата».

Роман Левченко – випускник Кременчуцького державного політехнічного університету, кандидат технічних наук, викладач вищої категорії, викладач-методист. Має дві вищі освіти – технічну та економічну. Стаж роботи у фаховому коледжі КрНУ – більше 20 років, 16 з них працював на посаді заступника директора з навчальної роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *