Освіта

Науковці КрНУ беруть участь у International Staff Week 2023

4-8 грудня ректор Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського професор Михайло Загірняк та директор Центру міжнародної діяльності КрНУ доцент Андрій Гладир беруть участь у International Staff Week/Міжнародному тижні персоналу у Глівіце (Польща). Захід проводиться в рамках Програми підтримки співпраці з українськими університетами Європейського університету EURECA-PRO.

Місцем проведення Міжнародного тижня персоналу став Сілезький технологічний університет (SUT). SUT – давній стратегічний партнер Кременчуцького національного університету, заклади успішно співпрацюють з 2008-го року. Водночас Сілезька політехніка – один із дев’яти потужних європейських університетів, які об’єдналися і створили проект EURECA-PRO – Європейський університет відповідального споживання та виробництва.

Зустріч українських науковців з проректором SUT Мареком Павелчиком (у центрі).

Головна мета заходу – ознайомити представників закладів вищої освіти з проектом EURECA-PRO та можливостями, які він надає іншим європейським університетам, зокрема і українським, для ефективного сталого розвитку.

Європейський університет відповідального споживання та виробництва EURECA-PRO має амбітні плани та детальну програму дій до 2040 року.

На знак солідарності та підтримки України в умовах повномасштабної війни, розв’язаної Росією, EURECA-PRO через свої університети-партнери реалізує низку заходів на підтримку студентів, дослідників та випускників з України.

Зокрема мова йде про підтримку науковців та аспірантів для продовження дослідницької роботи; організацію допомоги українським студентам, яким довелось через війну виїхати за межі своєї країни; психосоціальну та фінансову підтримку; індивідуальний супровід; акції зі збору гуманітарної допомоги та пожертв; медичні послуги; допомогу в індивідуальному розвитку та пошуку роботи тощо.

Організатори Міжнародного тижня персоналу відзначили, що його учасники не лише ознайомляться з місією та діяльністю EURECA-PRO, а матимуть можливість розширити коло спілкування, поділитися досвідом і передовими практиками та відпрацювати навички спілкування, зокрема міжкультурну коректність.

Програма заходу дуже насичена, передбачено проведення численних майстер-класів, лекцій та панельних дискусій зокрема за такими темами: «Руйнування комунікаційних бар’єрів», «Мультикультурний командний менеджмент», «Культурні аспекти когнітивної технології» тощо. Також запланована зустріч ректора Кременчуцького національного університету з ректором Сілезької політехніки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *