Освіта

Студенти КрНУ стали делегатами “Ukrainian Hogwarts: Орден Фенікса ОСС”

Голова студентської ради Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського Ольга Дубовик та голова студентського профбюро ІМІТПН Тарас Якимець взяли участь у VI науково-практичній конференції органів студентського самоврядування «Ukrainian Hogwarts: Орден Фенікса ОСС». Захід проходив у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича, повідомляє сайт кременчуцького університету.

На конференцію з інтригуючою назвою Ukrainian Hogwarts зібралися представники органів студентського самоврядування провідних університетів України.

Для студентів це була чудова можливість для обміну досвідом. Учасники заходу розповіли про основні засади діяльності та найкращі кейси роботи за різними напрямками студентського самоврядування – фінансування, організація тайм-менеджменту, профорієнтаційна робота, культурно-масова та волонтерська діяльність.

Для більш грунтовного розкриття важливих тем були організовані лекції, а також практична робота у групах. Студенти брали участь у дебатах та командних змаганнях. Завдяки бездоганній організації заходу, його учасники протягом двох діб отримали максимальну кількість корисної та актуальної інформації в галузі студентського самоврядування.

На завершення відбувся урочистий світський вечір, а також день рефлексії та відпочинку, якому студенти щиро зраділи, адже Чернівці – дуже гарне місто, яке варто роздивитися зблизька. А старовинні будівлі Чернівецького університету взагалі фантастично гарні. Тут справді міг би розміститися Хогвардс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *