Пригоди

Студенти, які отруїлися, продовжують лікування

Студенти, які отруїлися, перебувають у медичних закладах у стані середньої важкості. Їм надають допомогу медпрацівники. Про це повідомив начальник ОВА Філіп Пронін.

– На щастя, зі скаргами більше ніхто не звертався, – сказав Філіп Пронін. –  За словами постраждалих, усі вони їли в закладі громадського харчування «Студентське кафе», яке розташоване на території Полтавської політехніки. Про це вони повідомили співробітникам поліції.

Держпродспоживслужба і Центр контролю та профілактики хвороб продовжують епідеміологічне розслідування спалаху гострої кишкової інфекції. Їхні фахівці разом зі слідчими поліції відібрали зразки харчових продуктів, питної води та змиви з контактних поверхонь у зазначеному закладі харчування. За кілька днів будуть готові результати експертизи. Поліція відкрила кримінальне провадження.

Як повідомляє «Суспільне», 16 людей з отруєнням перебувають нині в обласній інфекційній лікарні, розповіла Суспільному директорка закладу Наталія Свириденко. Інших 11 госпіталізували до 1-ї лікарні Полтави, розповіла директорка закладу Ганна Селькіна.

Попередній діагноз кожного — гострий гастроентерит, супроводжуючі симптоми: нудота, блювання, діарея, підвищена температура тіла до 38 градусів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *