Суспільство

У Кременчуці встановлять три пам’ятні дошки на будівлях шкіл

6 грудня 2023 року відбулося засідання комісії з питань найменування об’єктів топоніміки, увічнення пам’яті видатних діячів і подій, встановлення пам’ятних знаків  у межах Кременчуцької міської територіальної громади.

На ньому члени комісії розглянули 8 питань порядку денного, що стосуються  виконання у Кременчуцькій територіальній громаді Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», перейменування вулиць на честь загиблих захисників Україні та увічнення пам’яті українських військових на будівлях закладів освіти, де вони навчалися.

Члени комісії підтримали пропозиції громадськості та колективів навчальних закладів міста  щодо увічнення пам’яті полеглих  захисників України шляхом встановлення пам’ятних дошок на будівлях шкіл.  Пам’ятні дошки  Віталію Філіпову, Ігорю  Бєлікову та Віталію Базилевському будуть  розміщені на будівлі гімназій № 23, Максима Кагала  – на будівлі гімназії № 3, а пам’ятну дошку на честь  Сергія Мельничука встановлять на будинку, де він проживав.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *