Головні новиниСуспільство

Кременчуцьку вириванку внесли у Національний реєстр рекордів

У Національний реєстр рекордів внесли вириванку, яку створили вихованці одного з гуртків у Кременчуці. Робота ― це триптих, присвячений Україні.

Рекорд зафіксували під час виставки у Національному музеї декоративного мистецтва України, що розташований у Києві. Номінація ― “Найбільша в Україні вириванка”.

Автори роботи ― це 17 вихованців гуртка декоративно-ужиткового мистецтва Кременчуцького міського центру позашкільної освіти. Про це Суспільному розповів керівник гуртка Дмитро Король.

Вириванка ― це аплікація, створена без ножа чи ножиць. Усі елементи зображення діти виривали з паперу вручну. Роботу назвали “Живи та квітни, моя Україно”. Вона складається із трьох частин. Розмір кожної ― 2 на 3 метри, а загальна площа ― 18 квадратних метрів, повідомив Дмитро Король.

На вириванці зобразили церкву, козаків, чумаків, млин, гончарів, розписи тощо. Так заклали певні символи та хотіли відобразити працьовитість українського народу та його мистецтво.

За словами керівника гуртка, роботу експонуватимуть у Національному музеї декоративного мистецтва України, що розташований у Києві близько місяця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *