Суспільство

Поліцейські викрали трьох нелегальних мігрантів

Трьох нелегалів доправили до пункту тимчасового перебування іноземців у Миколаївській області, де вони перебуватимуть до видворення за межі держави. Чоловіків викрили під час реалізації Всеукраїнських профілактичних заходів під назвою «Мігрант». Про це повідомили в Управлінні міграційної поліції області. 

Незаконні мігранти залишилися на території Полтавщини, не зважаючи на рішення Державної міграційної служби області щодо їх примусового повернення до країн походження.

За інформацією міграційної поліції, громадини Вірменії та рф, яким 38 та 57 років, проживали на території Полтави та району після закінчення законного строку перебування. А 45-річний громадянин Азербайджану мав примусово виїхати з України після відбуття кримінального покарання.

Міграційна служба ухвалила рішення про примусове видворення «ухилянтів» та звернулась до суду з позовною заявою щодо затримання й поміщення правопорушників до пункту тимчасового перебування іноземців. Для забезпечення виконання рішення суду залучили оперативників Управління міграційної поліції області й дільничних офіцерів відділу № 1 та сектору поліцейської діяльності № 2  (селище Диканька) Полтавського райуправління поліції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *