Освіта

Студентка КрНУ стала делегатом V Конгресу Української Студентської Ліги

Голова студентської ради Кременчуцького національного університету Ольга Дубовик представляла інтереси студентства КрНУ на V Конгресі Української Студентської Ліги (УСЛ). Ювілейний V Конгрес УСЛ проходив у Дніпрі і зібрав представників 60-ти найпотужніших університетів України та 20-ти громадських організацій. Про це повідомляє пресслужба університету.

Робота конгресу тривала протягом трьох днів. Представники органів студентського самоврядування різних закладів вищої освіти отримали можливість обмінятися досвідом та поділитися своїми стратегіями.

Зокрема учасники заходу обговорили можливості активнішого залучення ініціативної молоді до співпраці з бізнесом, владою та громадськими організаціями з метою відновлення та розвитку держави.

Також учасники конгресу мали змогу ознайомитися з напрямками роботи та можливостями від UPSHIFT, мережі молодіжних просторів «ТВОРИ!», «Будуємо Україну Разом», Української Волонтерської Служби, «Навчай для України», Фундації регіональних ініціатив, ESN. Також зі студентами поспілкувався заступник міністра освіти і науки Михайло Вінницький. Предметом дискусії стала тема трансформації вищої освіти.

Делегати активно долучилися до обговорення і аналізу правок до статті 40 Закону України “Про вищу освіту”. Озвучені пропозиції та рекомендації визначатимуть напрямки подальших змін у системі вищої освіти.

Також делегатам презентували інноваційний проєкт “Розвиток ОСС 2.0”, спрямований на вдосконалення та розвиток органів студентського самоврядування. День завершився підведенням підсумків триденної активної роботи та обміну ідеями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *