Суспільство

На війні загинув захисник з Кременчуцького району Олександр Горобець

Війна забрала чергове життя, вбила нашого земляка, нашого Героя – жителя села Пустовійтове – Олександра Олексійовича ГОРОБЦЯ. Він уже ставав на захист Батьківщини: у серпні 2014 року був мобілізований до лав Національної гвардії України, у складі військової частини 3021 брав участь в антитерористичній операції в місті Маріуполь. Через рік був демобілізований.

Повернувшись до мирного життя, Олександр Олексійович працював в агрофірмі «Пузиківська», Товаристві «Глобино Агро». Та військова справа знову покликала взяти до рук зброю. 24 червня 2021 року чоловік підписав контракт зі Збройними Силами України. Служив у військовій частині А4590 на посаді водія зенітного ракетного взводу.

21 грудня 2023 року, в районі села Новоукраїнка Волноваського району Донецької області, в результаті наїзду на вибуховий пристрій Олександр Олексійович отримав смертельні поранення. Він був вірним військовій присязі, упродовж двох з половиною років протистояв ворогу, йшов у бій та до останнього подиху наближав нашу перемогу.

Світла пам’ять Олександру, щирі співчуття рідним і близьким.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *