Кримінал

За фактом забруднення землі у Кременчуцькому районі відкрито кримінальне провадження

Через численні звернення місцевих мешканців стосовно витоку відходів від виробництва цукрового заводу в Глобиному 18 грудня Державна екологічна інспекція Центрального округу здійснила виїзд для з’ясування обставин події.

Фахівці виявили кагатні поля цукрового заводу, де розміщені купи бурякових відходів. Також є ознаки забруднення ґрунту та розливи рідини жовтуватого кольору з неприємним запахом. Усе це поруч із городами місцевих жителів. Інспектори викликали правоохоронців та подали заяву про порушення природоохоронного законодавства.

Наразі за фактом порушення природоохоронного законодавства відкрито кримінальне провадження, з’ясовується наявність у підприємства дозвільних документів на провадження господарської діяльності.

У межах кримінального провадження спеціалісти Державної екологічної інспекції відберуть проби ґрунту та обрахують збитки завданої шкоди.

19 грудня відбулось засідання місцевої Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Кременчуцького району, на якому розглядалось це питання.

Створено робочу групу з ліквідації наслідків ситуації, яка в найкоротший термін із моменту поліпшення погодних умов забезпечить вивезення відходів із території Глобинського цукрового заводу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *