Кримінал

На Кременчуцькому водосховищі браконьєр незаконно наловив 90 кг сазана, товстолоба та ляща

Рибоохоронці Держрибагентства продовжують посилено патрулювати водойми для того, щоб забезпечити водним мешканцям комфортні умови для зимівлі та захистити їх від браконьєрів, які в останні дні активізувалися. Про це повідомляє Полтавський рибоохоронний патруль.

Зокрема, на Полтавщині рибоохоронцями спільно з працівниками поліції задокументовано грубе порушення Правил рибальства в акваторії Кременчуцького водосховища, у межах ландшафтного заказника «Сулинський».

Зловмисник на власному автомобілі намагався вивезти з берегової лінії Сулинської затоки велику кількість свіжовиловленої риби – 90 кг сазана, товстолоба та ляща.

Своїми незаконними діями рибний мародер завдав 378 тис. грн збитків рибному господарству України.

На особу оформлено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП.

Довідково:

Відповідно до Правил одній особі за одну добу перебування на водоймі загального користування дозволяється вилов:

риби – 3 кг + одна особина, розмір якої перевищує мінімально дозволений для вилову, раків – 30 шт., мідій – 5 кг, рапани – 10 шт., креветок – 1 кг.

При цьому під час здійснення любительського рибальства рибалки зобов’язані мати при собі засоби для вимірювання маси та довжини водних біоресурсів.

Вивезення з водойми риби та безхребетних – як у свіжому, так і в обробленому вигляді, – незалежно від терміну перебування на водоймі, дозволяється в розмірі не більше за добову норму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *