Суспільство

У новорічну ніч правопорядок на Полтавщині забезпечуватимуть близько 250 поліцейських

Поліція Полтавщини продовжує працювати в посиленому режимі задля безпеки громадян. У ніч з 31 грудня на 1 січня правопорядок в населених пунктах області забезпечуватимуть близько 250 поліцейських. 

– Максимальна присутність піших нарядів та автопатрулів у святкові дні – це додаткові заходи безпеки, спрямовані насамперед на забезпечення правопорядку та оперативне реагування на можливі надзвичайні ситуації та загрози. Серед інших важливих завдань: забезпечення безпеки дорожнього руху на автошляхах держави, контроль за виконанням заборони на продаж та використання піротехнічних виробів, а також –  за дотриманням комендантської години. Враховуючи умови воєнного часу, закликаємо громадян неухильно дотримуватися правил безпеки, не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та не порушували комендантську годину, яка діє з 00:00 до 04:00, – зазначив Євген Рогачов, начальник поліції Полтавщини.

Нагадуємо, що громадянам потрібно мати при собі документи, які посвідчують особу. Також наголошуємо, що в разі виявлення невідомих чи вибухонебезпечних предметів, зброї або підозрілих осіб, що вчинили чи готуються вчинити правопорушення – негайно повідомляйте до найближчого наряду поліції або телефонуйте на спецлінію 102.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *