Кримінал

На Полтавщині податківці виявили понад 3 млрд грн ймовірно легалізованих доходів

На Полтавщині податківці виявили понад 3 млрд грн ймовірно легалізованих доходів, одержаних злочинним шляхом. Про це повідомили у пресслужбі ГУ ДПС у Полтавській області.

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області повідомляють, що впродовж 2023 року відділом запобігання фінансовим операціям, пов’язаним з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом (далі – відділ) було вжито комплекс заходів, спрямованих на виявлення та відпрацювання підозрілих фінансових операцій. До ДПС направлено 262 повідомлення про фінансові операції, які можуть бути пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму. 

За результатами проведеного аналізу суб’єктів господарської діяльності на предмет відповідності вимогам законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, складено 25 висновків аналітичних досліджень із ознаками кримінальних правопорушень на загальну суму 3 млрд 486 млн 328,67 тис. гривень. 

За результатами проведеної роботи 15 матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень приєднано до кримінального провадження. 

До бюджету сплачено 8786,12 тис. грн збитків, встановлених в одному кримінальному провадженні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *