Медицина

У Кременчуці зареєстровано 511 випадків захворювань на  ГРВІ та 9 випадків COVID-19

За минулий тиждень зареєстровано 511 випадків захворювань на  ГРВІ та 9 випадків  COVID-19. Також зареєстровано 5 випадків грипу типу А:  4 – у дітей, які були госпіталізовані до інфекційного відділення комунального некомерційного медичного підприємства «Кременчуцька міська дитяча лікарня» та 1 – у дорослого, який був госпіталізований до інфекційного відділення комунального некомерційного медичного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька»».

Така кількість захворювань знаходиться нижче епідемічного порога, розрахованого для України. Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Кременчука. За цей час випадки грипу не зареєструвалися.

Питому вагу серед хворих на ГРВІ становлять діти віком до 17 років – 310 випадків.  Питому вагу хворих на  COVID-19 становлять дорослі – 8 випадків. За минулий тиждень до інфекційного відділення госпіталізовано було 15 дітей з ГРВІ, 2 дорослих із ГРВІ, а також 2 дорослих із захворюванням на  COVID-19. За звітний період  випадків смерті від COVID-19 не зареєстровано.

Медики вкотре звертають увагу на те, що основою для захисту проти тяжкого перебігу COVID-19 є курс із трьох щеплень. Отримання двох доз первинної вакцинації та бустерне щеплення, яке вводять через 5 місяців після первинної вакцинації. Додатковий бустер можна отримати після консультації з сімейним лікарем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *