Освіта

КрНУ отримав сертифікат дійсного члена Європейської асоціації університетів

Рада Європейської асоціації університетів ухвалила заявку Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського (КрНУ) на індивідуальне членство у Європейській асоціації університетів/European University Association (EUA). КрНУ набув статусу дійсного члена EUA.

Претенденти на членство у EUA мають відповідати певним вимогам. При розгляді заявки КрНУ аналізувалися наукова та освітня діяльність університету, його науково-педагогічний потенціал, а також чи сприяє наукова та освітня діяльність закладу ефективній реалізації Цілей сталого розвитку ООН (ЦСР). Значну роль відіграло і міжнародне визнання КрНУ, яке засвідчували світові рейтинги: QS TOP 250 Universities of Emerging Europe & Central Asia (у КрНУ 23 місце серед 38 університетів України, що увійшли до рейтингу); рейтинг WEB of Universities WEBOMETRICS (у КрНУ 57 місце серед 312 українських університетів); Global University Ranking uniRank™ (86 місце серед 185 ВНЗ України) тощо (наведені дані, дійсні на час подання заявки та ухвалення відповідного рішення).

Членство в асоціації, яка представляє понад 850 університетів у 49 країнах Європи, відкриває КрНУ та його студентам нові можливості для наукової співпраці з європейськими колегами, дослідницької діяльності, участь у міжнародних проєктах, академічних обмінах тощо.

Після початку повномасштабного вторгнення Європейська асоціація університетів активно підтримує українські навчальні заклади та допомагає їм інтегруватися в європейський простір.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *