Пригоди

У Кременчуці школярі жорстоко побили однолітка

У Кременчуці десятеро школярів жорстоко побили однокласника: у результаті у хлопця струс мозку та забій м’яких тканин голови, наразі він у лікарні.

Сталося це 10 січня, біля сховища в районі 31 гімназії десятеро дев’ятикласників напали на хлопця. П‘ятеро були однокласниками, а інші з паралельного класу. Зібрав усіх один хлопець, щоб “завалить” найбільшого в класі та підвищити таким чином свій авторитет.

Спочатку почали закидати сніжками, але сніг в той день не ліпився, тому почали кидати брилами льоду. Одна з таких прилетіла по голові. Далі напад, хтось збивав з ніг, хтось зривав шапку, хтось бив кулаками. Хлопець вирвався і дістав телефон, щоб зняти це на відео. І тим самим нападники розбіглися. Батьки постраждалого подали заяву в поліцію.

У пояснювальних записках всі дотримувались однієї версії – грали в сніжки, ні в чому не винні. Така ж версія і для батьків. Батькам постраждалого зателефонували лише троє батьків тих малолітніх нападників. А з хлопців ніхто не вибачився за цей час і не визнав свою провину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *