Освіта

На Польтавщині розпочався ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

Сьогодні, 20 січня, у Полтавській області розпочався ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Про це повідомляє Полтавська ОВА.

Учні позмагаються в інтелектуальних випробуваннях з 17 навчальних предметів. Цього року помітно зросла кількість учасників. Для участі в олімпіаді зареєструвалось понад 1300 переможців ІІ етапу. Це найбільше представництво за останні три роки.

З метою підтримки математичної освіти в області, до участі у ІІІ етапі учнівських олімпіад поза квотою допущені переможці XXV обласних математичних змагань імені М.В. Остроградського.

У зв’язку з необхідністю дотримання заходів безпеки, що пов’язані із запровадженням правового режиму воєнного стану, інтелектуальні змагання проходитимуть у дистанційній формі. Учні виконуватимуть завдання із визначених у територіальних громадах області закладів загальної середньої освіти, що забезпечені високошвидкісним інтернетом та укриттями. Оргкомітет та журі олімпіад працюватимуть у Полтавській академії неперервної освіти ім. М.В. Остроградського.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *