Спорт

“Кремінь-2” поступився у другому контрольному матчі

Сьогодні, 26 січня, «Кремінь-2» провів другий контрольний спаринг в зимове міжсезоння. Суперником була юнацька команда з Кривого Рогу – «Кривбас» U-19. Про це повідомляє пресслужба ФК “Кремінь”.

Зазначимо, що на 30-ій хвилині матч був призупинений через повітряну тривогу, яка тривала близько години. У цей час рахунок був 0:0. Після відновлення гри “синьо-білі” пропустили три голи. На перерву команди пішли за цілком комфортної переваги гостей – 0:3.

У другому таймі криворізькі футболісти довели рахунок до непристойного, забивши ще двічі. Єдиним голом у складі нашої команди в компенсований час відзначився Дмитро Покась.

Свій наступний контрольний спаринг «Кремінь-2» проведе з кропивницькою «Зіркою». Матч відбудеться на «Кремінь-Арені» 04 лютого.

«Кремінь-2» (Кременчук) – «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) 1:5

26.01.2024. 13:00. м.Кременчук. Стадіон «Кремінь-Арена»

Голи: Покась (90+1) – Шевченко (37), Антон Циганков (38, 44), Іліка (79), Олексенко (85).

«Кремінь-2»: Слуцький (Оксененко 46), Клепко (ГНП 75), Сабієв (ГНП 80), Кур’яков, Тилоха, Гонтар (ГНП 75), Пігарєв (Туболєв 60), Покась, Безклинський (ГНП 75), Заїченко, Стецюк (Глова 60).

Головний тренер: Ярослав Здирко.