Освіта

Вчителька української мови ліцею “Політ” одна з найкращих в області

Чотири педагоги Полтавщини стали переможцями обласного етапу конкурсу “Учитель року – 2024”. Вони стали кращими у чотирьох номінаціях – “Українська мова та література”, “Фізика”, “Географія” та “Образотворче мистецтво”. Про це повідомив у Телеграм-каналі начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

До конкурсу долучилися загалом 58 освітян регіону.

Першість здобула і Анна Старчик – учитель української мови та літератури наукового ліцею «Політ» при Кременчуцькій гуманітарно-технологічній академії імені А.С.Макаренка. Вона представлятиме Полтавщину на всеукраїнському етапі конкурсу.

“Анна Іванівна пройшла гідно, продемонструвавши високий професіоналізм, якісну підготовку, нестандартне бачення освітянських проблем, небайдужість, креативність і творчість. Щиро вітаємо Анну Іванівну та бажаємо нових професійних злетів, цікавих ідей , успіху на педагогічній ниві, не зупинятися на досягнутому! Нехай творчий потенціал, невичерпний ентузіазм і наполеглива праця допоможуть досягти омріяної мети! Наші перемоги – для нашої України!”, – повідомили в науковому ліцеї «Політ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *