Суспільство

Фанати “Євробачення” поклали “Дію”

У суботу ввечері користувачі почали повідомляти про труднощі з доступом до сервісів у “Дії”, коли в застосунку проходило голосування в фіналі Нацвідбору на “Євробачення-2024”. 

Для цього в застосунку треба було натиснути “Сервіси” та обрати “Опитування”, після чого вибрати з 11 кандидатів.

Приблизно о 20:40 у Дії зафіксували великий трафік, через кількість охочих проголосувати на Нацвідборі до Євробачення. Тоді пресслужба застосунку повідомила що потрібен деякий час для відновлення.

Але о 21:29 було оголошено, що голосування через Дію буде продовжено ще на один день до 19.05 4 лютого, застосунок все ще не працював. 

Пізніше, о 23:05 міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що за вечір 3 лютого застосунок Дія відвідала найбільша кількість користувачів в історії, по 15 тисяч запитів на секунду.

– Замість 800 запитів за секунду, як було під час голосування (на Нацвідборі – ЕП) торік, — 15 000 запитів, – зазначив міністр.

Федоров також заявив, що напередодні голосування Дія збільшила свої потужності в 5 разів, але запитів надходило у 20 разів більше відносно минулого року. 

Міністр перепросив за збій у роботі Дії та пообіцяв повне відновлення роботи застосунку за “декілька годин”. Він також пообіцяв зробити детальний розбір ситуації та покращення інфраструктури додатка, задля недопущення подібних ситуацій у майбутньому.

У соцмережі X користувачі активно почали жартували з того, що “Дія” не витримала навантаження, і навіть “хоронили” додаток.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *