Пригоди

Полтавець намагався незаконно перетнути кордон та опинився на дереві

Двоє українців — харків’янин та полтавець — намагалися незаконно перетнути кордон зі Словаччиною. Але потрапили у водяну пастку та викликали рятувальників. Про це розповіли у прикордонній службі.

За даними прикордонників, 43-річний полтавець та 30-річний харків’янин планували потрапити до Словаччини, а звідти — до країн Західної Європи. Вони приїхали на Закарпаття, дочекалися темряви та пішли маршрутом, спланованим заздалегідь за онлайн-картами.

А втім, чоловіки не врахували, що дорога може виявитися небезпечною. Вода підтопила ділянку місцевості на прикордонні, тож чоловіки залізли на дерево і звідти зателефонували на номер екстреної допомоги.

Черговий Державної служби України з надзвичайних ситуацій передав повідомлення прикордонникам відділення «Паладь-Комарівці» Чопського загону. Військовослужбовці та рятувальники розпочали спільні пошуки постраждалих.

Довелося витратити декілька годин, щоб знайти чоловіків та дістатися до них гумовим човном. Через те, що чоловіки були у густих чагарниках, розшукати їх вдалося лише за допомогою безпілотника прикордонників.

За даними ДПСУ, порушники мали сильне переохолодження. На місце викликали медиків, які надали їм невідкладну допомогу та доправили «швидкою» в лікарню.

Щодо обох правопорушників склали адміністративно-процесуальні документи за ст. 204-1 КУпАП — незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України. Рішення щодо покарання порушників має ухвалити суд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *