Суспільство

Патрульна поліція веде прийом лише з невідкладних питань

На підставі постанови КМУ від 11.03.2020 №211 “Про запобігання поширенню на території України короновірусу COVID-19” в батальйоні патрульної поліції у м. Кременчук прийом громадян — обмежено!

Ведеться прийом лише з невідкладних питань, а саме:
1. Видача евакуйованого транспортного засобу;
2. Повернення посвідчення водія відповідно до судового рішення (за умови закінчення строку дії тимчасового дозволу на право керування та за наявності судового рішення).

📨📧 З усіх інших питань просимо звертатися до БПП у м. Кременчук письмово, на адресу: 39600 м. Кременчук, проїзд 40 років ДАІ, 3, або на електронну пошту kremenchuk@patrol.police.gov.ua

💡Звертаємо вашу увагу на вимоги щодо оформлення таких звернень. Вони зазначенні в ЗУ “Про звернення громадян”.

Згідно з ст.5 цього закону, письмове звернення може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

🚨 З метою спрощення процедури оформлення письмових звернень громадян, особа може подати звернення шляхом заповнення відповідної форми (з підписом заявника), яку можна отримати на сайті Патрульної поліції України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *