Спорт

Кременчуцькі легкоатлети зайняли призові місця на Чемпіонаті Полтавської області

У Лубнах відбувся Чемпіонат Полтавської області з легкої атлетики для юнаків та дівчат 2006-2011 р.н., повідомляє “Кременчук.Офіційно”.

Кременчуцькі спортсмени здобули гарні результати та зайняли призові місця у різних видах змагань:

• Єгор Петренко – І місце у забігу на 110 метрів з бар’єрами, досягнувши часу 21,4 секунди;
  • Анастасія Рєзнікова – І місце у забігу на 100 метрів з бар’єрами з часом 15,0 секунд та І місце у стрибках у висоту з результатом 145 сантиметрів;
  • Валерія Лапа – І місце у забігу на 100 метрів з бар’єрами з часом 15,1 секунд та І місце у потрійному стрибку з результатом 11,29 метрів;
  • Катерина Грак – І місце у штовханні ядра з результатом 9,20 метрів та ІІІ місце у стрибках у висоту з результатом 120 сантиметрів.

Дементьєв Ярослав, Зінченко Гліб, Юречко Аліса та Грак Марія також зробили великий внесок у виступи нашої команди, показавши свої навички та долучившись до здобуття гарного командного результату.