Спорт

Команда з Полтавщини зайняла перше місце на Кубку України з гірськолижного спорту

12-16 лютого в Славському відбувся І та ІІ етапи розіграшу Кубка України з гірськолижного спорту (слалом, слалом-гігант). У змаганнях участь взяли 8 команд із усієї України. У загальному заліку команда Полтавської області зайняла перше місце. Про це повідомляє Полтавська ОВА.

Артем Солдатенко здобув 3 золоті медалі, Дарʼя Вахненко – золоту, срібну та бронзову медалі. До речі, дівчина дебютувала на цих змаганнях.

Інші спортсмени ДЮСШ ім. О. Бутовського (Ілля Вʼязовський, Назар Мотляк, Дмитро Дудник, Кароліна Калатур та Дарʼя Супрун) також принесли в скарбничку команди очки і за сумою вивели команду на 1 місце.

Паралельно проходили Всеукраїнські змагання серед юнаків і дівчат з гірськолижного спорту.

У них взяли учать близько 80 спортсменів, серед яких 24 з Полтавщини.

Переможцями та призерами змагань стали: Ростислав Солдатенко (1 срібна та 2 бронзові медалі); Тетяна Рижкова (2 срібні медалі); Анна Мащенко (1 срібна та 2 бронзові медалі); Тимофій Кущ (1 срібна та 1 бронзова медалі); Анна Романенко (1 золота 2 срібні та 1 бронзова медалі); Софія Гоптаревська (1 золота та 2 бронзові медалі).